Kataster a mapový portál

Mapový klientKataster

Preklad (translations)

Czech English French German Hungarian Italian Polish Russian Slovak Spanish

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Pamätná kniha

Pamätná kniha

Letecké zábery obce Rochovce 2017

Letecké zábery obce Rochovce z 31.07.2017

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 1
DNES: 60
TÝŽDEŇ: 824
CELKOM: 426511

Internetová tržnica Farmička.sk

Sviatok

Meniny má Kvetoslava, Aretas, Cvetan, Gilbert, Harold, Herald, Krasomil, Kvetoň, Kvetoslav, Rafael, Šalamún, Areta, Cvetana, Gilberta, Kveta, Kvetana, Kvetava, Rafaela

Zajtra má meniny Aurel, Krišpín, Vojmír, Zosim, Živan, Živko, Dália, Vojmíra, Živa, Živana

Obsah

Športový deň obce Rochovce a jazda historickým vlakom 2014

Typ: ostatné
Obec Rochovce organizovala dňa 29.08.2014 športový deň obce Rochovce – Súťaže detí od 3 do 13 rokov a futbalový turnaj o pohár starostu obce slobodní proti ženatým. O 20.00 hod. sa zapálila vatra a spustil ohňostroj k 70. výročiu SNP.

Program a zodpovedné osoby za priebeh tohto športového dňa:

Varenie guláša – Ladislav Sepeši Pri príprave guláša sa zúčastnili: Vladimír Vojtko, Bc. Zuzana Vojtková, Eva Kupcová, Margita Brdárová, Jozefína Levrincová, Alica Halászová, Klára Široká, Zuzana Sepešiová Zodpovedný: Ladislav Sepeši

9.00 hod. – Súťaže detí od 3 do 13 rokov na malom futbalovom ihrisku.
Zodpovední: Jozefína Levrincová, Libuša Fašková,

10.35 hod. – Jazda historickým vlakom z Rochoviec do Štítnika a späť. Obec Rochovce sa podieľala sponzorstvom na organizovaní Gemerského expresu pri 120. výročí trate Plešivec – Slavošovce.

11.00 hod. – Futbalový turnaj O pohár starostu obce slobodní proti ženatým na veľkom futbalovom ihrisku. Zodpovedný: Pavol Brdár st.

13.00 hod.- Predaj guláša pred Obecným úradom, ktorý uvaril Ladislav Sepeši. Cena 1 porcie -1 Euro. Zodpovední: Bc. Zuzana Vojtková, Margita Brdárová.

13.30 hod. – Jazda na koňoch na určenom verejnom priestranstve. Zodpovední: Karolína Vojtková, Vladimíra Smädová, Kristína Vojtková

20.00 hod. Zapálenie vatry a spustenie ohňostroja na počesť 70. výročia SNP na veľkom futbalovom ihrisku. Vatru pripravila mládež obce Rochovce.

Protipožiarna asistenčná hliadka v zložení: Pavol Brdár st. – vedúci hliadky Pavol Brdár ml. – člen hliadky Alexander Faško – člen hliadka

Sponzori: Lesné a pasienkové pozemkové spoločenstvo Rochovce,
Agro Slavošovce s.r.o.,

Starosta obce blahoželá všetkým víťazom zúčastneným na súťažiach a hlavne víťazom vo futbalovom turnaji O pohár starostu obce a to družstvu ženatých, ktorý vyhrali nad slobodnými 6:1 . Starosta obce Ing. Stanislav Levrinc ďakuje všetkým, ktorí sa pričinili k úspešnému priebehu Športového dňa obce Rochovce, všetkým zúčastneným a sponzorom, ktorí prispeli na túto športovú a kultúrno-spoločenskú akciu.


Vytvorené: 15. 6. 2016
Posledná aktualizácia: 5. 9. 2016 08:51
Autor: