Kataster a mapový portál

Mapový klientKataster

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Pamätná kniha

Pamätná kniha

Letecké zábery obce Rochovce 2017

Letecké zábery obce Rochovce z 31.07.2017

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:69
TÝŽDEŇ:201
CELKOM:561724

Internetová tržnica Farmička.sk

Sviatok

Meniny má Vojtech, Amand, Dimitrij, Evarist, Amanda, Demetria

Zajtra má meniny Juraj, Adalbert, Roger, Adalberta, Vojtecha, Vojteška

Obsah

Bezpečnosť a prevencia proti vandalizmu na verejných priestoroch v obci Rochovce – realizácia projektu sa predlžuje z dôvodu stavebných prác – úprava VN,NN, DP realizované VSD, a.s.

Typ: ostatné
Bezpečnosť a prevencia proti vandalizmu na verejných priestoroch v obci Rochovce – realizácia projektu sa predlžuje z dôvodu stavebných prác – úprava VN,NN, DP realizované VSD, a.s. Dňa 21.1.2020 sa začala realizácia projektu s názvom „Bezpečnosť a prevencia proti vandalizmu na verejných priestoroch v obci Rochovce“ na základe zmluvy o poskytnutí NFP č. 074KE220243 vykonávateľom spoločnosťou Compact, s.r.o..

VSD a.s. obci Rochovce oznámila dňa 20.2.2020 začatie stavebných prác - úprava VN, NN, DP. Keďže od času zahájenia realizácie zároveň v obci Rochovce prebieha aj výmena niektorých stĺpov verejného osvetlenia (VO) – miest umiestnenia kamier a dátových a napájacích liniek realizácia prác sa predlžuje. (Do toho všetkého ešte vstúpili opatrenia z dôvodu pandémie ochorenia COVID -19 a nevyhnutné  stavebné práce na oprave poškodeného obecného mosta - havarijný stav.) Projekt zahŕňa aj výmenu svietidiel verejného osvetlenia – LED svietidlami.

Video: Stanislav Levrinc

 


Vytvorené: 8. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 18. 11. 2020 15:01
Autor: Obec Rochovce